Flip book element

Lady Way Cream Builder Gel Pink

200

Kolay bozulmaması ve estetik görünümü nedeniyle kadınların protez tercih etmelerinde ki nedenler arasında. Özellikle hassas ve kırılgan bir tırnak yapınız var ise jel tırnak sizin için oldukça kurtarıcı olacaktır.

Stok kodu: 685 Kategoriler:
Devamını oku

Ladyway Gece Kremi

250

Yoğun formülü ile zamanla ortaya çıkan yaşlanma belirtilerine karşı, cilde ihtiyacı olan gerginliği geri kazandırmanıza yardımcı olur.

Devamını oku

Ladyway El Peelingi

130

Ellerinizi yıkayıp kuruladıktan sonra yeteri kadar peeling kremi ellerinizin üstüne, avuç içlerinize ve tırnak kenarlarınıza hafif masaj eşliğinde uygulayınız. 5 dk. bekledikten sonra soğuk su ile durulayın. Cilt ihtiyacına göre sadece akşamları veya haftada 2-3 kere mekanik peeling olarak kullanılabilir.

Devamını oku

Ladyway Yatıştırıcı Maske

250

Organik Aloe Vera, Allantoin ve Centella Asiatica ekstresi içeren Yatıştırıcı maske, fiziki işlemler sonrası hassaslaşan cildin yatışmasına yardımcı olur.

Devamını oku

Ladyway Nemlendirici Gündüz Kremi Leke Karşıtı

400

İçerdiği Hyaluronic Acid ve Organic Aloe Vera ile cildinizin nemli ve pürüzsüz bir görünüm kazanmasına yardımcı olur.

 

Devamını oku

Ladyway Gözaltı ve Çevresi Bakım Jeli

250

  • Gözaltı ve Çevresi Bakım Jeli içerdiğipeptitler ile cildin elastikiyetini artırmaya ve kırışık oluşumunuazaltmaya yardımcı olur.
Devamını oku

Ladyway El Bakım Kremi

Ladyway El Bakım Kremi, içerdiği pirinç kepeği ve jojoba yağları ile ellerinizi etkili bir şekilde yumuşatmaya yardımcı olur. Hyaluronik asit ve PCA ile cildin yoğun biçimde nemlenmesini destekler.

 

Devamını oku

Create a Flip Book for any product category. You can also select custom posts.