Sosyal Medya

Facebook Reklamları

Facebook Reklamı katalog yada bröşür bastırmaktan daha etkilidir. Peki ama neden?

Sadece 12 TL ye 15.000 kişiye bröşür ile erişebilir misiniz? Düşünün Facebook da seçeceğiniz yaş kriterleri sektör kategorilerinde sadece 12 TL ile 15.000 kişiye marka yada ürünüzü duyuracaksınız müthiş bir şey değil mi? Tabi ki bunu bilinçli uzmanlara teslim etmeniz geri dönüş olarak daha etkili olacaktır.

Peki Facebook da ne tür reklamlar verebilirsiniz?

  • Sektörünüz ile ilgili daha fazla mesaj alabilirsiniz. Müşterileriniz ile iletişime geçip ürün yada hizmeti doğrudan tanıtabilirsiniz.
  • Sürekli Tanıtım Yapabilirsiniz. Günde 3-4 TL bakiye ile web sitenize her gün tıklama ve ziyaretçi elde edebilirsiniz.
  • İnternet sitenizin ziyaretçilerini Artırın, Facebook da yer alan büyük kitleye web sitenizi tıklamaları ziyaret etmeleri için reklam oluşturabilirsiniz.
  • Yerel işletmenin Reklamını yapın, örneğin İstanbul’da kafeterya sahibisiniz, işletmenizi çevredeki insanlara duyurmak için Facebook büyük bir nimettir. Bu nimetten yararlanın.
  • Facebook Sayfanızın Tanıtımı yapabilir daha çok takipçi yada beğeni elde edenilirsiniz. Bu reklam sayesinde reklamınız bitse bile paylaşımlardan tekrar ziyaretçi elde edersiniz. Belki de Facebook Reklamları arasında en çok sevdiğim Reklamdır.
  • Facebook Sayfanızda paylaştığınız site yada ürün tanıtımını ön plana çıkartarak milyonlarca Facebook kullanıcısına tanıtım yapabilirsiniz.

Türkiye de Facebook Reklamları ( Sosyal Medya ) ile Marka olmuş binlerce işletme mevcuttur. Facebook reklamları doğru optimize edildiğinde marka olmanız kaçınılmazdır.

444 SEO Ekibi Facebook Reklamlarında Sayfa yönetimi – Marka Bilinirliğini artırma gibi bir çok alanda Kurumsal Hizmet vermektedir.

Ayrıca Çok cuzi Facebook Reklamları Google aramalarında size ciddi etki ederek, daha ön sıralarda yer almanızı sağlayacaktır.

Vakit Kaybetmeden Mutlaka Facebook Reklamları ile tanışın.

444SEO

SEO çalışmasında Google da insanların ve SEO çalışması ile ilgilenenlerin en çok aradığı kelimeleri 444 SEO sizler için derleyip hazırladı.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu