SEO

Organik Hit

Organik Hit Programı Web Sitesine zarar verir mi? Organik Hit Programları nasıl kullanılmalıdır? Bu Konuda Google Aramalarında Sağlıklı bir veri elde edemediyseniz 444 SEO sizler için araştırma yaparak, yararlarını ve zararlarını detaylı bir açıklama ile açıklıyor.

Organik Hit Programları, web sitenizi sürekli ziyaret ederler, bunu bir program kullanarak çok rahat yapabilirsiniz, Ancak dikkatli olmanızda fayda var,Çünkü bir anda düzensiz gelen Hit, Google Search console da dikkat çekecektir ve Bunun doğal olmayan yöntemler üzerinden geldiğini anlayacaktır.

SEO Çalışmalarında bir çok kişinin kullandığı Alexa düşürme,Alexa yükselme gibi değerler, Hit programı aracı ile yapılmaktadır, Ancak istediğiniz Anahtar Kelime üzerinden,eskiden günlük doğal hiti 500 -600 olan bir web siteye bir günde 5000 – 6000 hit gönderdiğinizde web siteniz ciddi sağlık sorunları ile karşılaşabilir, Google Eskiden Alexa yı dikkate alıyordu, ancak son dönemlerde aslında Alexa’dan ziyade kullanıcı deneyimini artıran web sitelerin daha çok dikkate alındığını görebiliyoruz.

Organik Hit Satın Al

Organic hit satın almak günlük ziyaretçi sayılarını aşama aşama göndererek yapılırsa sorun ile karşılaşmazsınız, Ayrıca, tek bir kaynak üzerinden,yani google dan sizin belirlediğiniz anahtar kelime üzerinden gelen ve tek başına on bilerce hitin tek bir kaynak üzerinden gelmesi sorun çıkartacaktır. Sosyal Medya Araçlarını da kullanarak Organik hit satın alabilirsiniz.

Organiç Hit Programı

Hangi Organik Hit Programını kullanmalısınız? Bu konuda r10 üzerinden fikir edilebilirsiniz, Bir çok hit programı mevcuttur, Ancak özellik olarak,

Mobil ve Telefondan eşit yada mobil ağırlıklı hitleri tercih edebilirsiniz. Bulunduğunuz ülkenin hitlerini daha çok alabilirsiniz. Mobilden gelen hitleri sadece belirli cihazdan değil bir çok farklı cihazdan alabileceğiniz sistemler mevcuttur.

Organik Hit Servis Hizmeti

Organik Hit Programlarına katılmadan önce bilmelisiniz ki!

Alınan Hitler mutlaka SEO destekli olmalıdır, yani verdiğiniz URL yapısı ile Arama motorlarında çıkan anahtar kelimenin uyuşması demektir. Google Analytics üzerinden Hitlerinizi takip ettiğinizde mutlaka organic yazısını görmelisiniz.

Organic Hit Botu

Organic Hit Botlarının çalışma mantığı belli bir proxy ağına kayıtlı ve real ( gerçek) bir ip adresine ait değildir, Sunucular üzerinden gelen hitlerdir, Bunlar web sitenize zarar verir, Mutlaka Hit botları kullanacak iseniz, gerçek ip üzerinden gelen bir yazılım tercih edebilirsiniz.

444 SEO çalışmalarında sizlere konu ile ilgili sorularınızı hit programları ve hit araçlarını nasıl kullanacağınızı anlatacaktır.

 

444SEO

SEO çalışmasında Google da insanların ve SEO çalışması ile ilgilenenlerin en çok aradığı kelimeleri 444 SEO sizler için derleyip hazırladı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu