Web Tasarım

Web Tasarım ve Yazılım Hizmetlerinde Google Kriterlerine Uyarak Kodlama Yapıyoruz. Önemli Olan Dünyanın en iyi web sitesini yapmak değildir, Önemli olan Google Aramalarında İlk sayfaya gelecek site yapmaktır.

444 seo images1

Kurumsal ve E Ticaret Web Tasarım Hizmetleri!

İnternet kullanımının yaygınlaşması hem sosyal hemde ticari alışkanlıklarımızı değiştirdi. Artık çoğu internet kullanıcısının sosyal ağlar da hesabı varken daha meraklı internet kullanıcıları kendilerine ait blog sayfaları mevcut.

Ticari olarak ise yine çok farklı sektörlerde binlerce e-ticaret sitesi hizmet vermekte. Bunun yanı sıra ürünlerini ya da hizmetlerini yine kendi web siteleri üzerinden tanıtmak isteyen binlerce firma kendi web sitesine sahip.

Bi Tasarım, ister kişisel, ister kurumsal ya da e-ticaret sitelerinde çözüm üretmektedir. Web sitenizin tasarım sürecinde öncelikle ihtiyaçlarınızı belirliyor ardından web tasarım sürecini başlatıyoruz. Web Tasarımını güncel web standartlarına göre tamamen size özgün ve arama motorlarının rahat tarayabileceği bir yapıda oluşturuyoruz. Web Tasarım sürecinde sürekli olarak bilgi veriyor ve kullanıcının istekleri ile kendi bilgi birikimimizi harmanlıyoruz.

Web Tasarım Hizmetleri

Web tasarım hizmetleri, şirketlerin veya bireylerin internet üzerinde varlık göstermek ve hedef kitlelerine ulaşmak için ihtiyaç duydukları bir hizmettir. Web tasarımı, bir web sitesinin kullanıcı dostu, estetik ve işlevsel olmasını sağlayan bir süreçtir.

Bir web tasarım hizmeti, bir web sitesinin tasarımını oluşturmak, geliştirmek ve yönetmek için gerekli olan tüm adımları içerir. Bu adımlar, web sitesinin amaçlarına ve hedef kitlesine uygun olarak belirlenir.

İyi bir web tasarım, bir web sitesinin kullanıcı deneyimini iyileştirir ve kullanıcıların sitede daha uzun süre kalmasını sağlar. Ayrıca, web sitesinin kolayca gezilebilir olmasını sağlar ve kullanıcıların istedikleri bilgilere hızlı bir şekilde erişebilmelerini sağlar.

444 SEO – Web Tasarım ve Yazılım Hizmetleri

İzmir Web Tasarım ve Proje Geliştirme Hizmetleri ile Kurumsal Tasarım ve Yazılım Hizmetleri Sunuyoruz. İzmir Web Tasarım Firmaları arasında uluslar arası alanda ödül alan, yaptığı projeler başta google olmak üzere bir çok arama motoru optimizasyonu uyumu ile tam entegreli çalışan bir sistemdir. Tasarım ve Yazılım Projelerimiz bittiğinde başta google olmak üzere, page speed,mobil uyumluluk, AMP gibi bir çok google web ve seo uyumuna dikkat ederek kodlama yapıyoruz. google search console, Bing search console gibi bir çok arama motoruna web sitenizin kayıt işlemlerini yapıyoruz. Unutmayın : Dünyanın en iyi web sitesine dahi sahip olsanız google aramalarında çıkmayan bir web sitesi asla size bir geri dönüş sağlamaz. Önemli olan Aramalarda ilk sayfaya gelecek bir web sitesi kodlamaktır. SEO Firmasının en büyük avantajı ise, Yazılım ve Tasarım yaparken SEO uyuma dikkat ederek Kodlama yapmaktır.SEO için WordPress siteleri tercih etmemizin nedeni, WordPress’in arama motorlarına uyumlu ve kullanıcı dostu bir içerik yönetim sistemi olmasıdır. WordPress, site hızını, kalıcı bağlantıları, görsel optimizasyonu, ön bellek ve CDN gibi pek çok SEO özelliğini destekler. Ayrıca WordPress, SEO eklentisi sayesinde sitenin arama performansını artırmak için önemlidir.

444 seo images1
Kaya The Third
By Kaya Çilingiroğlu
444 seo images1
Epidermis Estetik
Cilt Bakım ve Estetik
444 seo images1
Kale Rampa
Rampa Sistemleri

İzmir Web Tasarım

e Ticaret ve Yazılım Hizmetleri

Web tasarım için kullanılan araçlar, web sitelerinin tasarımını ve geliştirilmesini kolaylaştıran programlar ve platformlardır. Web tasarım araçları, kod tabanlı veya sürükle ve bırak tabanlı olabilir. Kod tabanlı araçlar, HTML, CSS, JavaScript gibi dilleri kullanarak web sitelerini kodlamayı sağlar. Sürükle ve bırak tabanlı araçlar ise, kodlama bilgisi gerektirmeden web sitelerini oluşturmayı sağlar.

““SEO, Arama Motoru Optimizasyonu anlamına gelmektedir. Search Engine Optimization kelimesinin baş harflerinin kısaltılmasıdır.”
444 SEO
“444 SEO Hizmetlerinde Google Aramalarında İlk Sayfaya Getirmeden ödeme almıyoruz..”
444 SEO
“Kurumsal SEO Çalışmalarında Sözleşmeli ve Garantili SEO Hizmeti sunan Türkiyenin En Eski SEO Ajanslarından birisidir.”
444 SEO
Sektör Deneyimi
444 seo images1

E Ticaret ve Web Tasarım Hizmetlerinde Neler Var?:

95% Site İçi Hız Optimizasyonu

Sayfa içi SEO ayarlarının düzenlenmesi ve çözümü ve Mobil ve Masa üstü hız oranın tespiti ve giderilmesi.

Mobil Uyumluluk
  • Mobil uyumluluk ( Responsive ) ayarlarının yapılması.
  • İç ve dış Link ve Bağlantı yapılarının SEO ya uygun olarak hazırlanması
Site Link İnşaası

Site dışı bağlantı sorunlarının tespiti ve çözümü

  • İç ve dış Link ve Bağlantı yapılarının SEO ya uygun olarak hazırlanması
  • Resimlerin optimize edilerek daha hızlı açılması.

Web tasarım ve Yazılım Tekliflerinden Hemen yararlan

SEO Uyumlu Web Tasarım ve Responsive Tasarımlar ile Google Aramalarında ki varlığınızı Güçlendirin. Sitenin SEO uyumlu olması, web sitelerinin arama motorlarının kriterlerine ( Google – Yandex – Bing – Yahoo ) göre optimize edilmesi demektir. SEO uyumlu bir web site, arama sonuçlarında daha üst sıralarda yer alır ve daha fazla trafik çeker.