SEO Danışmanı – Web Sitenizin Optimize yani arama motorlarında daha iyi görünecek düzeyde ayarlarının yapılması ve Google,Yandex,bing gibi arama motorlarında daha iyi fark edilip üst sayfa ve sıralara çıkmanıza etki edecek çalışmaları yapan firmadır.

İyi bir SEO danışmanı web sitenizin trafiğini artıracak etkenleri belirler, ve Google SEO kriterlerine uygun çalışmaları yaparak Web sitenizin başta google arama motorlarında ilk sayfalarda çıkmasını sağlar. SEO danışmanın genelde yaptığı işlemler arasında web sitenizin Google page speed değerlerinin artırılması Google SEO URL yapısına uygun olarak Linklerin inşaa edilmesinden tutunda iç ve dış seo işlemlerinin tamamını yapan firma yada kişilerdir.

Eğer bir siteyi doğru bir şekilde ayarlar ve Google aramalarına sunarsanız, ciddi anlamda geri dönüş alabilirsiniz. SEO Kriterleri sadece web sitenizin iç Linkleri hız testleri gibi ibarelerden mevcut değildir. Arama motorlarında çıkmak için verilen Backlinklerin kalitesi,değerleri ölçülür, zararlı olan linkler varsa sistemden red edilir.

444 SEO – SEO danışmanlık sistemlerinde Web sitenizin SEO uyumluluk testinden tutunda Web sitenizin hız oranlarını ve değerlerini yapan, ilk sayfaya gelmeyi engelleyen SEO etkenlerini ortadan kaldıran bir SEO Ajansıdır.

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir