Güncel SEO Paketleri 2024

SEO Paketleri temel bileşenlerinden biri, hedef kitlenizin arama yaparken kullandığı anahtar kelimeleri belirlemek ve içeriğinizi bu anahtar kelimelerle optimize etmektir. Profesyonel SEO uzmanları, anahtar kelime araştırması yapar ve web sitenizin her bir sayfası için stratejik anahtar kelimeler belirler. Bu anahtar kelimeler, içerik üretiminde ve meta etiketlerinde (başlık, meta açıklama, URL yapılandırması) kullanılarak web sitenizin arama motorlarında daha üst sıralarda görünmesine yardımcı olur.

SEO Paketleri Nedir?

“SEO Paketleri, başta Google, Yandex, Bing,Yahoo gibi arama motorlarında ilk sayfalara gelmek için uygulanan dış SEO çalışmalarından birisidir.”

Backlink paketleri, web sitenize backlink sağlama hizmetlerini sunan bir tür SEO hizmetidir. Bu paketler genellikle şu hizmetleri içerir :

 1. Backlink Analizi ve Strateji Belirleme: Backlink paketi sağlayıcıları, web sitenizin mevcut backlink profiline bakar ve hangi alanlarda güçlendirme yapılması gerektiğini belirler. Ardından, stratejik bir backlink planı oluştururlar.
 2. Yüksek Kaliteli Backlink’lerin Oluşturulması: Paket içinde, güvenilir ve ilgili web sitelerinden yüksek kaliteli backlink’lerin oluşturulması yer alır. Bu backlink’ler, web sitenizin otoritesini artırırken aynı zamanda organik trafik de sağlar.
 3. Backlink Profili İyileştirme: Mevcut backlink profili incelenir ve zararlı veya düşük kaliteli backlink’ler tespit edilir. Bu tür backlink’lerin temizlenmesi ve iyileştirilmesi, web sitenizin arama motorları tarafından daha olumlu bir şekilde değerlendirilmesine yardımcı olur.
 4. Raporlama ve İlerleme İzleme: Backlink paketi sağlayıcıları, backlink inşası sürecini ve elde edilen sonuçları düzenli olarak raporlar. Bu raporlar, müşterilere backlink kampanyasının ilerlemesi hakkında net bir görünüm sağlar ve stratejiyi gerektiğinde ayarlamak için kullanılabilir.

SEO Temel olarak iç ve dış seo olarak iki ana kolda incelersek, bunlardan diğeri ise dış seo dur. Dış SEO Backlink çalışması ve web sitemizin arama motorlarında ilk sayfaya gelmesini tetikleyecek bazı çalışmalardır. Bunlarda en çok tercih edilen araçlardan bir tanesi

 1. Ahrefs : Aracı ile DR ( domain rating ) dediğimiz alan adınızın değerini, aldığınız Linkleri, Google aramalarında çıkan anahtar kelimenizi ve aylık hit ( ziyaretçi ) nizi ölçebileceğiniz bir araçtır.
 2. Semrush : Ahrefs gibi Semrush da SEO araçlarından birisidir. Ahrefs de yapılan testler ve araçları da Semrush aracılığı ile Öğrenebilirsiniz. Ayrıca gerek Ahrefs gerek ise semrush sadece dış seo değil, iç sayfada oluşan hataları ve rakiplerinizi sizler için analiz eder.

Geri bağlantılar (backlink’ler), web sitenizin otoritesini artırır ve arama motorları tarafından daha değerli görülmesini sağlar. SEO paketleri genellikle backlink yönetimi hizmetleri sunar ve yüksek kaliteli web sitelerinden geri bağlantılar oluşturur.

Backlink Paketleri

“SEO, Çalışmalarında kullandığımız Backlinkler DA ve DR değeri 90 ve Üzeri olan Paketlerdir. Yandex Servisleri, Profil Backlink, Tanıtım Yazıları gibi değerli sitelerin datalarından oluşan çalışmalarla SEO yapıyoruz.”

seo paketleri

SEO Araçları Nelerdir? SEO da kullanılan Teknikler Nelerdir?

SEO araçları, web sitelerinin arama motoru sonuçlarında daha iyi görünmesini sağlamak için kullanılan araçlar anlamına gelir. Google Search console, Google Page Speed, Ahrefs gibi araçlar temel araçlardır.

Arama motorlarında kullanıcıların arama yaparken kullandığı kelimeler veya ifadeler.

Hedef kitlenin arama alışkanlıklarını ve ilgi alanlarını anlamak için yapılan çalışmalar.

Bir web sitesinin belirli sayfalarının içeriğini, başlıklarını, meta açıklamalarını ve diğer öğelerini optimize etme işlemi.

Bir web sitesinin dış bağlantılar, sosyal medya paylaşımları ve çevrimiçi itibar gibi faktörler aracılığıyla dış dünyadaki etkileşimlerini artırma işlemi.

Web sitesinin teknik altyapısını optimize etme işlemi. Bu, site hızı, mobil uyumluluk, HTTPS kullanımı, site haritaları ve yapılandırılmış veri işaretleme gibi faktörleri içerir.

Bir web sitesinin diğer web sitelerinden aldığı bağlantıların kalitesi ve miktarı.

Bir web sayfasının arama sonuçlarında görünen kısa açıklama metni.

Bir web sitesinin hiyerarşik olarak düzenlenmiş tüm sayfalarının listesini içeren bir dosya veya sayfa.

Arama motorlarının kullanıcılara bir arama sorgusu için döndürdüğü sonuç sayfası.

SEO Paket Fiyatları

Mega SEO Paketi

1800 TL

1 Haftada Teslim

 • 2 Adet Anahtar Kelime
 • DA Değeri 90 Olan 10 Site
 • 5 Profil Backlink
 • 5 Tanıtım Yazısı Backlink
 • 5 Yandex Servislerinden Tanıtım
 • Google İndex Garanti

Ultra Düzey Paket

2900 TL

2 Haftada Teslim

 • 3 Adet Anahtar Kelime
 • DA Değeri 90 Olan 20 Site
 • 10 Profil Backlink
 • 10 Tanıtım Yazısı Backlink
 • 10 Yandex Servislerinden Tanıtım
 • Google – Yandex İndex Garanti

Süper Gelişmiş Paket

3800 TL

1 Aylık Çalışma

 • 3 Adet Anahtar Kelime
 • DA Değeri 90 Olan 25 Site
 • 20 Profil Backlink
 • 20 Tanıtım Yazısı Backlink
 • 20 Yandex Servislerinden Tanıtım
 • Google – Yandex – Bing İndex Garanti

Backlink Paketlerinden Hemen Yararlan

Almış Olduğunuz Backlink Paketlerinin de SEO Çalışmasını Yapıyoruz, ve Google da index almasını sağlayıp teslim ediyoruz. Kullandığımız SEO Araçları Premium kalitesinde değerli araçlardır.

Süper Backlink Paketleri

Domain Authority Checker