Google Aramalarında En Önde Çıkın Müşterileriniz sizi nerede ararsa arasın daima aramalarda ilk sayfada çıkın.

– Arama Motorlarında sıralamanıza önemli katkı sağlar.
– Web sitenize daha fazla ziyaretçi sağlar
– İşletmeniz daima ön planda tutar.
– İnsanlar sizi kolayca bulabilirler.
– İşletmenize daha fazla telefon araması yapılır.
– Mobil cihazlarla yapılan aramalarda önde çıkarsanız.
– Marka bilinirliğiniz artar.
– 200’den fazla global ve ulusal internet servislerine işletme kaydı.

Avantajlı fiyatlardan yararlanmak ve firma kaydınızı başlatmak için https://www.444seo.com/ adresini ziyaret edin.

SEO Uzmanlık Eğitimi Programında kariyer hedefi, Kurumsal firmaların SEO danışmanlığını yapmak ise 444 SEO ile SEO Uzmanlık Eğitimi Programına katılabilirsiniz. Uygulamalı SEO Eğitim programı sayesinde % 100 Garantili Sonuç alarak Hedeflediğiniz alanda yükselebilirsiniz.

SEO Uzmanlık Eğitimi Programı kapsamında Google SEO Teknikleri SEO Araçları ve sistemlerini detaylı öğrenebilirsiniz.

SEO çalışmalarını bireysel olarak yapıyorsanız bu kriterlere dikkat etmelisiniz, iyi bir seo çalışması sizlere çok iyi sonuçlar verir. Ancak hatalı ve bilinçsiz yapılan SEO çalışmaları sizi ve sektörünüzün itibarini bozabilir.

Unutmayın önemli olan ilk sayfaya gelmek değil, geldiğinde kalıcı olmaktır.

Eğer kalıcı ve google kriterlerine uygun bir SEO Hizmeti istiyorsanız kurallara uygun seo hizmeti yapmalısınız.

Alan adının SEO için önemli olup olmadığı konusunda bir çok makale içerik yazı bulabilirsiniz, ancak unutmayın ki SEO nun mantığında kullanıcıya düzgün hitap etmek yatar, bu yüzden Kurumsal bir uzantı ve alan adı sizlere daha fazla değer katacaktır. Com,com.tr,net gibi alan adları yıllardır popüler kullanılan domainlerdir. SEO çalışmasına başlamadan önce alan adı seçimini çok iyi yapmalısınız.

Alan adı seçim işlemi bittikten sonra Tasarım ve Hosting kısmına geçebilirsiniz. Tasarım, iç SEO ayarları için oldukça önemlidir,

TASARIMDA DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

Web Tasarımı oldukça sade kullanışlı google pagespeed kurallarına uygun olarak tasarlamalısınız, Site içinde kullanılan başlıklar açıklamalar, resimlerin özgün ve kaliteli olmasına önem vermelisiniz. Günümüzde Mobil cihazların aktif olarak kullanıldığından dolayı Responsive ( Mobil Uyumlu) olmasına dikkat edin. Hosting web tasarım ve ziyaretçi için oldukça önemlidir. Hosting seçerken şikayet olup olmadığına lokasyon ve SSD disk gibi özelliklerine dikkat edin.

Web Tasarım bittiğinde Firmanız için Sosyal Medya dan mutlaka hesaplar açın, Facebook,Twitter,Linkedin,Google Plus gibi sayfalar marka bilinirliğini artırdığı gibi Sitenize trafik çekmek için gayet iyi araçlardır.

Web sitenizi Web Master Tools arasına kayıt ederek Site haritası hedeflenen ülkenin seçimi, Robots.txt ekleme gibi detayları mutlaka tamamlayın.

SEO Tekniklerinde olmazsa olmaz kriterlerden bir diğeri ise, Aynı sektörden olan Firmalardan olumlu tanıtım yazısı almanızdır. Olumlu ve sizi anlatan yazılar Google gözünde itibarınızı yükseltecektir.

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir