AdsenseGoogleSEOSeo Hizmetleri

SEO Teknikleri

SEO çalışmalarını bireysel olarak yapıyorsanız bu kriterlere dikkat etmelisiniz, iyi bir seo çalışması sizlere çok iyi sonuçlar verir. Ancak hatalı ve bilinçsiz yapılan SEO çalışmaları sizi ve sektörünüzün itibarini bozabilir.

Unutmayın önemli olan ilk sayfaya gelmek değil, geldiğinde kalıcı olmaktır.

 

Eğer kalıcı ve google kriterlerine uygun bir SEO Hizmeti istiyorsanız kurallara uygun seo hizmeti yapmalısınız.

Alan adının SEO için önemli olup olmadığı konusunda bir çok makale içerik yazı bulabilirsiniz, ancak unutmayın ki SEO nun mantığında kullanıcıya düzgün hitap etmek yatar, bu yüzden Kurumsal bir uzantı ve alan adı sizlere daha fazla değer katacaktır. Com,com.tr,net gibi alan adları yıllardır popüler kullanılan domainlerdir. SEO çalışmasına başlamadan önce alan adı seçimini çok iyi yapmalısınız.

Alan adı seçim işlemi bittikten sonra Tasarım ve Hosting kısmına geçebilirsiniz. Tasarım, iç SEO ayarları için oldukça önemlidir,

TASARIMDA DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

Web Tasarımı oldukça sade kullanışlı google pagespeed kurallarına uygun olarak tasarlamalısınız, Site içinde kullanılan başlıklar açıklamalar, resimlerin özgün ve kaliteli olmasına önem vermelisiniz. Günümüzde Mobil cihazların aktif olarak kullanıldığından dolayı Responsive ( Mobil Uyumlu) olmasına dikkat edin. Hosting web tasarım ve ziyaretçi için oldukça önemlidir. Hosting seçerken şikayet olup olmadığına lokasyon ve SSD disk gibi özelliklerine dikkat edin.

Web Tasarım bittiğinde Firmanız için Sosyal Medya dan mutlaka hesaplar açın, Facebook,Twitter,Linkedin,Google Plus gibi sayfalar marka bilinirliğini artırdığı gibi Sitenize trafik çekmek için gayet iyi araçlardır.

Web sitenizi Web Master Tools arasına kayıt ederek Site haritası hedeflenen ülkenin seçimi, Robots.txt ekleme gibi detayları mutlaka tamamlayın.

SEO Tekniklerinde olmazsa olmaz kriterlerden bir diğeri ise, Aynı sektörden olan Firmalardan olumlu tanıtım yazısı almanızdır. Olumlu ve sizi anlatan yazılar Google gözünde itibarınızı yükseltecektir.

444SEO

SEO çalışmasında Google da insanların ve SEO çalışması ile ilgilenenlerin en çok aradığı kelimeleri 444 SEO sizler için derleyip hazırladı.

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu