Google My Business / Google Benim İşletmem

Şirketinizin İşletme Bilgilerini Kayıt edebileceğiniz ve benzer firmaları listeleyerek ulaşabileceğiniz,google my business,Yol Tarifi,Web Sitesi,Arama ve teklif alma gibi bir çok işlemleri tek sayfadan yapabileceğiniz bir google servisidir.

SEO için Google My Business Neden Önemlidir?

Sadece Belirli kelimelerde yada web sitenizin Google Arama Sonuçlarında çıkması çoğu zaman yetersiz kalır, Üstelik google aramalarında çıkmak,sürekli kalıcılık anlamına gelmez,Bu yüzden olabildiğince Google Servislerinden yararlanmanız gerekir. Bu yüzden İşletmenizi Benim işletmem sayfasına eklemenizde büyük fayda vardır.

Google My Business Sayfasında sürekli güncel bilgiler paylaşmaya odaklanın, Unutmayın, her yeni bilgi sizi haritalarda mutlaka daha yukarıda tutacaktır. My Business Sayfasında mutlaka her alanı doldurun.

Dikkat edilmesi gereken ise, Yaptığınız Yayınları analiz etmek, Bilgileri güncel tutmak,Yorumlara olabildiğince hızlı cevap vermek,Fotoğraflar paylaşmak, Bu işlemler size süper etki edeceği gibi Google SEO çalışmalarında da ciddi yol almanıza sebep olacaktır.

Google Benim işletmem Konusunda takıldığınız sorular ve sorunlar olursa Mutlaka 444 SEO ile iletişime geçmenizi öneririz. Size Bu konuda ücretsiz destek vereceğimizi Unutmayın!

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir